Завантаження...
ПРО НАС
ПРО НАС

ОБОЖНЮЄМО НАШУ СПРАВУ

Хто ми

Хто ми

Ціль нашої агенції — збільшити конверсію та зробити ваш бізнес присутнім і прибутковим у соцмережах.

Команда професіоналів, яка уже більше 4 років на ринку маркетингу та створення сайтів. Ми знаємо, що та як робити, щоб ваш бізнес тільки процвітав, та заробляв на каналах digital. У нас завжди ідивідуальний підхід до клієнта, без шаблоної роботи. Нам дуже важлива наша репутація, тому ми віддаємся роботі на всі 100%

Більше про нас Більше про нас
Послуги

Наші послуги

Made with love WEBSITE Ми створюємо сайти та інтернет-магазину, які працюють та приваблюють користувачів до цільової дії!

Landing Page

Багатосторінковий сайт

Каталог

Інтернет-магазин

Website

Made with love SMM Ведемо Facebook та Instagram з чітким розумінням що і для чого. Залучаємо трафік чи увагу до бренду або продукту через соціальні мережі та збільшуємо вашу конверсію на digital-платформах.

Light SMM
6 - 10 публікацій

Medium SMM
10 - 18 публікацій

Hard SMM
20+ публікацій

SMM

Made with love Google Ads Запуск та налаштування контекстної - медійної реклами на платформах Google Ads для збільшення продаж вашого продукту на сайті. Також для збільшення впізнаваності бренду та рекламування відеоконтенту в YouTube

Контекстна реклама (на платформах Google)

Медійна реклама (банери)

Реклама на платформі YouTube

Google

Made with love Facebook Ads Налаштовуємо та ведемо ваш рекламний кабінет, який буде приносити конверсію чи впізнаваність за найменшу ціну. Оптимізуємо та автоматизуємо ваш рекламний кабінет під ваші потреби та бренд/продукт.

Запуск реклами в Facebook/Instagram

Facebook

МИ РОБИМО ВАМ КОНВЕРСІЮ

НАШІ РОБОТИ НАШІ РОБОТИ